29 sierpnia 2011

Ostatnie dni wakacji...;((


Jeszcze tylko dwa dni i zacznie się z powrotem prawie 10 miesięcy męczarni. Moim zdaniem do szkoły powinno się chodzić 4 miesiące i 6 miesięcy wolnych. Hehe... Nie no to był żarcik. Szczerze mówiąc chciałabym już pójść do school. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale ciekawi mnie nowa klasa, nowi nauczyciele itd. W końcu od 1 września zaczynam przygodę w gimnazjum.

Te ostatnie dni bez szkoły trzeba dobrze wykorzystać. Wyszaleć się. Można spotkać się z przyjaciółmi i razem z nimi zrobić coś szalonego. Coś co będziecie miło wspominać w czasie zimy;) A co to będzie to musicie sami zdecydować. Tylko nie przesadźcie. Szaleństwo ma swoje ograniczenia!!
Ja może spotkam się z moim znajomymi, których często nie widuje, gdyż mieszkają daleko od mojego miasteczka i przyjeżdżają tylko na wakacje. No i może na ferie.


A i chciałabym was się zapytać, jak podoba wam się wygląd bloga? Mam jeszcze zamiar zmienić kursor myszki, ale niestety ciągle mi wyskakuje jakiś błąd, jak chce zmienić kursor;( I jeszcze dodam (może) kilka gadżetów.

                                                                                                  

2 komentarze:

 1. ja swoją przygodę w gimznazjum właśnie kończę ;P ;))
  i uwielbiam tą nutkę ! ;DD

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzieki wielkie kochana XD
  Zgłosisz się do mojego konkursu ?

  marysia-k.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Thanks for your comment.